قوانین درج آگهی فروش و اجاره املاک در سایت ملک و املاک

قوانین درج آگهی فروش و اجاره املاک در سایت ملک و املاک


کاربر محترم در صورت تمایل به سپردن ملک و یا ثبت آگهی در سایت ملک و املاک به نکات زیر توجه فرمایید :
1 – ثبت نام در سایت با ایمیل و پسورد دلخواه ( پس از ثبت نام به ایمیل شما لینک فعال سازی ارسال می شود که با کلیک بر روی آن عملیات ثبت نام تکمیل می شود ) – ثبت نام در سایت شامل 2 مورد: کاربران عادی و مشاورین املاک می باشد .
2 – ایمیل شما همان نام کاربری شما هنگام ورود به سایت می باشد .
3 – شما پس از ثبت نام در سایت صفحه کاربری اختصاصی دارید با امکانات : تغییر رمز عبور ، ثبت ملک ، ثبت آگهی ویژ ، ثبت آگهی خدمات ساختمانی ، ارسال پیام به مدیر سایت ، لیست آگهی ها ، لیست املاک ثبت شده ، صفحه پرداخت ها ، ویرایش مشخصات ، آمار مشاهده املاکی که ثبت کرده اید ، تغییر آگهی معمولی به ستاره دار ، انتقال آگهی به صدر لیست .
4 – سپردن ملک بر روی سایت برای 48 ساعت رایگان می باشد .
5 – هنگام ثبت ملک در صورت انتخاب گزینه های 1 ستاره و 2 ستاره ملک شما بصورت ویژه و در ابتدای لیست جستجو و به مدت مشخص ( مدت نمایش در توضیحات ثبت ذکر شده است ) در سایت قابل مشاهده خواهد بود
6 – جهت مشاهده ملک خود ( پس تایید آن از سوی مدیر سایت ) در صفحه اصلی سایت نام شهر خود را انتخاب و یا تایپ کنید و سپس بر روی نوع ملک کلید فرمایید و ملک خود را از بین سایر املاک انتخاب و مشاهده فرمایید .
7 – مشاهده آگهی های تبلیغاتی ( جهت راهنمایی بهتر ، لطفا به صفحه اصلی و قسمت تعرفه تبلیغات ، گزینه جایگاه نمایش مراجعه فرمایید )
8 – مشاورین املاک سراسر کشور می توانند پس از ثبت نام در سایت ( بخش ثبت نام مشاورین املاک ) ، املاک مختلف خود را در سایت ثبت کنند و در صفحه اصلی سایت بخش مشاورین املاک صفحه اختصاصی خود را داشته باشند و تمامی املاکی که ثبت کرده اند با آمار بازدید مشاهده نمایند واز امکانات گزینه 3 که در بالا توضیحات داده شده نیز استفاده نمایند .
9 - مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و ملک و املاک هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
10 - ملک و املاک مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
11 - ملک و املاک هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ ملک و املاک در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین ملک و املاک ، هیچگونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد .

مدیریت سایت ملک و املاک