جالب و دیدنی

وبسایت خبری J.D Power آخرین نسخه ی "بررسی کیفیت اولیه” خود را منتشر کرد.
....ادامه خبر
وقتی ثروت بی‌اندازه باشد، بالاخره باید جایی برای خرج کردنش پیدا کرد. در این مواقع چه جایی بهتر از خانه. برخی از ثروت‌مندان دنیا علاقه‌ی زیادی به داشتن خانه‌های بسیار لوکس و بزرگ دارند و همین علاقه باعث شده است که ارقام نجومی را صرف ساختن یا خرید خانه‌هایی کنند که بیشتر شباهت به کاخ و قصر دارند.
....ادامه خبر
در حالیکه تولیدکنندگان برای دریافت وام مجبور به عبور ازهفت خان رستم هستند،برای خرید هواپیمای شخصی تسهیلات با نرخ سود تک رقمی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
....ادامه خبر
برنامه رقابت‌های ورزشکاران ایران در اولین روز ⁧المپیک ریو اعلام شد.
....ادامه خبر
سفر ، فرصتیست برای خرج کردن پول هایمان ! اما برای برخی از افرادی که جیب های عمیق تری نسبت به ما دارند قضیه ‏کامل متفاوت تر است به طوری که ممکن است هزینه هایی که برای یک شب اقامت در یکی از گرانترین هتل های جهان می ‏کنند به اندازه هزینه خرید یک خانه باشد ! ‏ ‏
....ادامه خبر
موفق ترین آدم‌ها واقف هستند که زندگی فراتر از خوردن، خوابیدن و کار کردن است. هر آدمی نیاز دارد هر از گاهی زمانی را به خودش اختصاص دهد و از آن لذت ببرد، انتخاب یک سرگرمی برای اوقات فراغت‌تان و بهره‌وری بیش‌تر از این زمان به شما کمک می‌کند تا موفق‌تر باشید.
....ادامه خبر
با توجه به ورود فناوری به همه بخش‌های زندگی بشر از زمان کار و استراحت گرفته تا سفر و...و نیز ظهور اینترنت اشیا، حالا دیگر همه می‌دانند که تکنولوژی، صنعتی پولساز بوده و ثروتی عظیم پشت آن خوابیده است.
....ادامه خبر
مجله اقتصادی معتبر فوربس پر هزینه ترین تیم های فوتبال جهان را اعلام کرد که تیم انگلیسی منچستر سیتی در صدر این لیست قرار دارد.
....ادامه خبر
کریس رونالدو هتل خود را افتتاح کرد.
....ادامه خبر
بنز A250 لوکس‌ترین هاچ بک دنیا.
....ادامه خبر
دوشنبه 28 تیر 1395

» سنگ قبر حبیب

سنگ مزار حبیب.
....ادامه خبر
دوشنبه 28 تیر 1395

» شاسی بلند لوکس دژاگه

ماشین شاسی بلند لوکس دژاگه در آلمان.
....ادامه خبر
 1 2 3 4 5 6 7 8